top of page

GINTARO PUDRA 30g 100% smulkintas Baltijos gintaras 250-500 mikronai

18,99 €
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Aprašymas: 100% smulkintas Baltijos gintaras (sukcinitas), kuriame gausu mikroelementų (auksas, geležis, magnis, kalcis, cinkas, jodas …), aromatinių angliavandenilių, gintaro rūgšties ir jos druskų.
Gintaro pudra - turtingiausias laisvųjų elektronų šaltinis ir puikus sorbentas. Sudėtyje nėra sunkiųjų metalų, konservantų, dažiklių.

Savybės: Puikiai valo odą nuo negyvų ląstelių ir toksinų; Išlygina nelygią odą; Stimuliuoja odosregeneraciją; Maitina odą; Atkuria odos tonusą; Mažina smulkiąsias raukšleles; Pašalina riebalų perteklių; Antiseptikas.

Atsargumo priemonės: Tik išoriniam naudojimui. Venkite patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu. Saugoti nuo vaikų. Prarijus reikia kreiptis į gydytoją.

Dalelių dydis: 250-500 mikronai.

Naudojimas: Kūno odos šveitikliuose. Kosmetikos ir muilo gaminių gamyboje. SPA ir anticeliulitinėse procedūrose (masažai).

Dozavimas: 1-30%

Odos tipas: tinka visų tipų odai.


Siuntimas: per 48val.

Grąžinimas: per 14d.

Pristatymas Lietuvoje:

Į OMNIVA siuntų terminalą - 3,00 eur. 2-4 darbo dienos

Į LP EXPRESS siuntų terminalą - 3,00 eur. 2-4 darbo dienos

Į DPD Pickup siuntų tašką arba terminalą - 3,00 eur. 2-4 darbo dienos

Tarptautinis pristatymas: užpildykite svetainėje esančią kontaktinę formą arba rašykite adresu office@amberpowder.eu. Nurodykite tikslų gaminio pavadinimą, gaminio kiekį ir pristatymo adresą.

Ačiū!


Išsaugoti prekę
bottom of page